Zaproszenia na I Komunię Świętą Szkic chłopca

Zaproszenie na chrzest lub komunię z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia na I Komunię Świętą Szkic chłopca


Nasza papeteria, wykonana z eleganckiego papieru, z pewnością stanie się cenną pamiątką pierwszej Komunii Świętej. Z motywem modlącego się chłopca z różańcem w ręku, te piękne i ekskluzywne projekty przynoszą radość sercu i odzwierciedlają prawdziwego ducha wiary w świętowaniu. Nie ma lepszego sposobu na zaproszenie tych, których kochasz, aby byli świadkami tego świętego wydarzenia!

 Niech Twoi bliscy wiedzą, że są zaproszeni do udziału w jednej z najważniejszych uroczystości w życiu Twojego dziecka. Nie czekaj dłużej - zdobądź swoje spersonalizowane zaproszenia już teraz!

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

Koperta biała: GRATIS! (inne do kupienia oddzielnie)

Lak: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.