Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Magnolie

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Magnolie


Nasze personalizowane zawieszki do alkoholu są właśnie tym, czego Państwo szukali! Solidne i piękne zawieszki z satynowej pleksi, z motywem magnolii, nie tylko sprawią, że Państwa napoje będą wyglądały stylowo i szykownie, ale także będą przypominały wszystkim o dacie ślubu i miłości między Wami.

Naszi graficy spersonalizują każdy tekst zawieszki, dodając datę ślubu i imiona pary młodej, aby nadać im szczególny charakter. Idealne do powieszenia na butelkach, zawieszki te z pewnością dodadzą romantycznego, niezapomnianego akcentu każdej uroczystości weselnej.

Wybierz ten piękny element dekoracyjny na swóje wesele - proszę nam zaufać - będzie to coś, czego Państwo i Państwa goście nigdy nie zapomną!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych