Białe anemone Zaproszenia ślubne, dwustronne

Zaproszenia ślubne - wzór białe anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe anemone Zaproszenia ślubne, dwustronne


Biel to kolor, który kiedyś zarezerwowany był dla ślubnych ceremonii, a choć obecnie zaczęło się to zbierać, a Pary Młode niekiedy odchodzą od tej stylistyki, to wciąż biel ma swoich zwolenników.

Jej niewątpliwą zaletą jest świeżość i elegancja, z którą się kojarzy, dlatego też zaproszenia ślubne dwustronne ozdobione motywem białych anemonów, to wspaniały sposób, by powiadomić potencjalnych gości o ślubie.

Starannej jakości wykonanie zaproszeń, ich delikatność i subtelne piękno sprawią, że goście zachwycą się nimi, przechowywać też będą długie lata, traktując jako cenną pamiątkę, pozwalającą wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych