Białe anemone Zaproszenia ślubne, dwustronne

Zaproszenia ślubne - wzór białe anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe anemone Zaproszenia ślubne, dwustronne


Biel to kolor, który kiedyś zarezerwowany był dla ślubnych ceremonii, a choć obecnie zaczęło się to zbierać, a Pary Młode niekiedy odchodzą od tej stylistyki, to wciąż biel ma swoich zwolenników.

Jej niewątpliwą zaletą jest świeżość i elegancja, z którą się kojarzy, dlatego też zaproszenia ślubne dwustronne ozdobione motywem białych anemonów, to wspaniały sposób, by powiadomić potencjalnych gości o ślubie.

Starannej jakości wykonanie zaproszeń, ich delikatność i subtelne piękno sprawią, że goście zachwycą się nimi, przechowywać też będą długie lata, traktując jako cenną pamiątkę, pozwalającą wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu