Zaproszenie ślubne eko ze zdjęciem

3,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne eko ze zdjęciem


Śluby w stylu eko dawno już przestały dziwić swoją estetyką, zaś coraz więcej par – świadomych wpływu człowieka na otaczający go świat – decyduje się zorganizować przyjęcie właśnie w tym duchu.

Aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowy charakter, warto zadbać o wszystkie jego szczegóły i ich spójność, już na etapie wręczania zaproszeń.

Zaproszenia ślubne eko ze zdjęciem, mimo swej surowej formy charakteryzują się pięknem i wyjątkowością, niosą bowiem ze sobą określone przesłanie i stanowią odbicie wyznawanych przez Młodą Parę wartości. Starannie wykonane zaproszenie, przewiązane uroczym sznurkiem, kryje w sobie zdjęcie przyszłych małżonków.

To nie tylko ślubne zaproszenie – to również wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,8cm x 10,5cm

Papier: eko 250 gr, biały mat 250gr

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych