Zaproszenie ślubne eko ze zdjęciem

3,99 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne eko ze zdjęciem


Śluby w stylu eko dawno już przestały dziwić swoją estetyką, zaś coraz więcej par – świadomych wpływu człowieka na otaczający go świat – decyduje się zorganizować przyjęcie właśnie w tym duchu.

Aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowy charakter, warto zadbać o wszystkie jego szczegóły i ich spójność, już na etapie wręczania zaproszeń.

Zaproszenia ślubne eko ze zdjęciem, mimo swej surowej formy charakteryzują się pięknem i wyjątkowością, niosą bowiem ze sobą określone przesłanie i stanowią odbicie wyznawanych przez Młodą Parę wartości. Starannie wykonane zaproszenie, przewiązane uroczym sznurkiem, kryje w sobie zdjęcie przyszłych małżonków.

To nie tylko ślubne zaproszenie – to również wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia.

 

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,8cm x 10,5cm

Papier: eko 250 gr, biały mat 250gr

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych