Zaproszenia ślubne ze zdjęciem i lakiem

4,49 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem i lakiem


Nie ma chyba piękniejszego stanu, niż stan zakochania, nie ma piękniejszej pary, niż Para Młodych. Dlatego też warto ten stan szczęścia, uniesienia spowodowanego zaręczynami uwiecznić na zdjęciu, a następnie … podzielić się tym szczęściem.

Ślubne zaproszenia ze zdjęciem, dodatkowo ozdobione lakiem, to wyjątkowy sposób na to, by zapytać gości o zgodę na wspólne przeżywanie tego wyjątkowego dnia, to również wspaniała pamiątka dla zaproszonych gości, dzięki której będą mogli wracać wspomnieniami do tych ważnych chwil i wspólnej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

Papier: biały mat 250gr

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu