Zaproszenie ślubne Czerpany papier Szyfonowa wstążka

Zaproszenie ślubne Papier czerpany Prosty wzór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne Czerpany papier Szyfonowa wstążka


Przedstawiamy nasze piękne zaproszenia ślubne, idealny sposób na rozpoczęcie Waszej radosnej uroczystości! Nasze papierowe zaproszenia są mistrzowsko wykonane, z prostym motywem i bez zbędnych ozdób, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego stylu wystroju.

Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie w naszej fabryce, produkowany od podstaw w kilku etapach precyzyjnej pracy - co daje Państwu pewność jego jakości! Tekst na każdym zaproszeniu jest personalizowany, aby nadać odpowiednią aurę i sentymentalność każdej parze.

Nie potrzebujesz wymyślnych projektów czcionek lub technik foliowania, aby te zaproszenia wyglądały okazale - wierzymy w powrót do podstaw i zapewnienie, że naturalne techniki tworzenia papieru traktujesz jako najwyższy priorytet.

Więc dlaczego czekać? Pozwól nam pomóc Ci rozpocząć Twoją podróż jako zaręczona para z tymi serdecznymi zaproszeniami ślubnymi. Idź naprzód i zrób trwałe wspomnienia z naszym wspaniałym rzemiosłem już dziś!

 

Papier czerpany jest produkowany w naszej firmie od podstaw.

 

Biała prosta koperta: GRATIS! (inne lub taka jak na zdjęciu do kupienia oddzielnie)

Lak: Lak do kupienia oddzielnie

Wkładka: Wkładka do kupienia oddzielnie

Wstążka szyfonowa: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,2cm x 10cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych