Zaproszenia ślubne ażurowe z motylem

Zaproszenie ślubne wycinane laserowo z ażuorwym motylem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne ażurowe z motylem


Pozwólcie, aby romantyzm rozpoczął się z naszymi wykwintnymi zaproszeniami ślubnymi! Nasza kolekcja zaproszeń ślubnych zawiera piękne ażurowe drzwi ozdobione wspaniałą grafiką motyla - idealne do stworzenia zapraszającej i ponadczasowej atmosfery w Waszym szczególnym dniu.

Z pewnością znajdziecie coś, co uosabia Waszą osobowość, tematykę i oryginalny styl. Każde zaproszenie można dostosować do swoich potrzeb, w tym spersonalizowany tekst, który może być dostosowany do dokładnych specyfikacji pary.

Wykorzystajcie wszystkie dostępne opcje, aby upewnić się, że ten ważny aspekt planowania ślubu jest niezapomniany i ucieleśnia Was poprzez każdy zawiły szczegół. Te niezwykłe zaproszenia są naprawdę warte podziwu; dadzą one dodatkowy magiczny dotyk do każdego ukochanego dnia pary!

 

W zależności od upodobań, możecie wybrać sobie ulubione konfiguracje kolorystyczne (zobacz nasze wzorniki)

Zachęcamy do przeglądania naszej oferty.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary zamknięte: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych