Zaproszenia ślubne ażurowe z motylem

Zaproszenie ślubne wycinane laserowo z ażuorwym motylem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne ażurowe z motylem


Pozwólcie, aby romantyzm rozpoczął się z naszymi wykwintnymi zaproszeniami ślubnymi! Nasza kolekcja zaproszeń ślubnych zawiera piękne ażurowe drzwi ozdobione wspaniałą grafiką motyla - idealne do stworzenia zapraszającej i ponadczasowej atmosfery w Waszym szczególnym dniu.

Z pewnością znajdziecie coś, co uosabia Waszą osobowość, tematykę i oryginalny styl. Każde zaproszenie można dostosować do swoich potrzeb, w tym spersonalizowany tekst, który może być dostosowany do dokładnych specyfikacji pary.

Wykorzystajcie wszystkie dostępne opcje, aby upewnić się, że ten ważny aspekt planowania ślubu jest niezapomniany i ucieleśnia Was poprzez każdy zawiły szczegół. Te niezwykłe zaproszenia są naprawdę warte podziwu; dadzą one dodatkowy magiczny dotyk do każdego ukochanego dnia pary!

 

W zależności od upodobań, możecie wybrać sobie ulubione konfiguracje kolorystyczne (zobacz nasze wzorniki)

Zachęcamy do przeglądania naszej oferty.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary zamknięte: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych