Różowe kwiaty Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne - motyw różowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowe kwiaty Zaproszenia ślubne


Romantyczne zaproszenie ślubne z motywem kwiatowym to propozycja dla par, które chcą zaprosić swoich bliskich o zbliżającej się uroczystości w wyjątkowy sposób.

Zaproszenia wykonane są z wysokiej jakości papieru o białym kolorze. Książkowe otwieranie dodaje im elegancji. Okładka zaproszenia ozdobiona została grafiką, przedstawiającą wieniec z kwiatów w soczystych kolorach.

We wnętrzu wieńca umieszczone są imiona przyszłych małżonków. Treść zaproszenia, nadrukowanego w wewnętrznej części zaproszenia może wybrać spośród szablonów lub ułożyć samodzielnie.

Dane osoby zaproszonej można wpisać samodzielnie, dzięki czemu gość poczuje się wyjątkowo. Wnętrze zaproszenia również posiada kwieciste ozdoby w pięknych kolorach. Na odwrocie okładki zaproszenia można umieścić dowolny tekst, np. wierszyk weselny o preferowanych prezentach, informacje dodatkowe.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych