Różowe kwiaty Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne - motyw różowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różowe kwiaty Zaproszenia ślubne


Romantyczne zaproszenie ślubne z motywem kwiatowym to propozycja dla par, które chcą zaprosić swoich bliskich o zbliżającej się uroczystości w wyjątkowy sposób.

Zaproszenia wykonane są z wysokiej jakości papieru o białym kolorze. Książkowe otwieranie dodaje im elegancji. Okładka zaproszenia ozdobiona została grafiką, przedstawiającą wieniec z kwiatów w soczystych kolorach.

We wnętrzu wieńca umieszczone są imiona przyszłych małżonków. Treść zaproszenia, nadrukowanego w wewnętrznej części zaproszenia może wybrać spośród szablonów lub ułożyć samodzielnie.

Dane osoby zaproszonej można wpisać samodzielnie, dzięki czemu gość poczuje się wyjątkowo. Wnętrze zaproszenia również posiada kwieciste ozdoby w pięknych kolorach. Na odwrocie okładki zaproszenia można umieścić dowolny tekst, np. wierszyk weselny o preferowanych prezentach, informacje dodatkowe.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych