Eleganckie zaproszenie ślubne Szarpany papier Wstążka szyfonowa

Zaproszenie ślubne Papier szarpany z eleganckim motywem. Posiada szyfonową wstążkę


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eleganckie zaproszenie ślubne Szarpany papier Wstążka szyfonowa


Nasze zaproszenia ślubne zapewniają ponadczasową elegancję, która stworzy trwałe wspomnienia dla każdego gościa, który je otrzyma. Każde zaproszenie jest z naszego ręcznie czerpanego papieru produkowanego całkowicie we własnym zakresie.

Personalizowane detale nadają zaproszeniu intymny charakter, który prawdziwie reprezentuje wyjątkową parę biorącą ślub. Projekt naszych zaproszeń ślubnych jest prosty, a zarazem wykwintny.

W górnej części zaproszenia znajduje się szary kwadrat z imionami szczęśliwej pary przywiązany szyfonową wstążką. Wykonane bez zbędnych ozdób, to szykowne zaproszenie jest wierne dyskretnemu wyrafinowaniu, które nie zostanie szybko zapomniane!

Świętuj swój nadchodzący wielki dzień z pięknym zaproszeniem od nas! Nasz unikalny papier i projekt sprawi, że Twój ślub będzie wyjątkowy i sprawi, że Twoi zaproszeni goście będą o nim mówić przez lata. Nie przegap tej niesamowitej okazji - zamów swoje już teraz!

 

Biała prosta koperta: GRATIS! (inne lub taka jak na zdjęciu do kupienia oddzielnie)

Lak: Lak do kupienia oddzielnie

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,2cm x 10cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również