Białe róże Zaproszenia ślubne

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Zaproszenia ślubne


Róże niezmiennie kojarzą się z miłością i – dzięki swojej bogatej symbolice – również z weselną uroczystością. Szczególnie te białe, niosące przesłanie niewinności, czystości. Nic zatem dziwnego, że róże obecne są zarówno w bukiecie Panny Młodej, pojawiają się w charakterze dekoracji weselnej sali, czy nawet jako motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty.

Białe róże zdobić mogą również zaproszenia ślubne, nadając im delikatności i eleganckiego charakteru, nawiązując przy tym swoja symboliką do charakteru uroczystości. Zaproszenia ślubne minimalistyczne, a jednak pełne elegancji dzięki motywowi, to doskonały wybór dla Par Młodych, planujących wesele w klasycznym czy minimalistycznym stylu. Połączenie prostoty z pięknym motywem kwitnących róż sprawia, że zaproszenia stają się niezwykle szykowne i ujmują pięknem. Wzbudzą zachwyt na twarzach gości, staną się też wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.