Białe róże Zaproszenia ślubne

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Zaproszenia ślubne


Róże niezmiennie kojarzą się z miłością i – dzięki swojej bogatej symbolice – również z weselną uroczystością. Szczególnie te białe, niosące przesłanie niewinności, czystości. Nic zatem dziwnego, że róże obecne są zarówno w bukiecie Panny Młodej, pojawiają się w charakterze dekoracji weselnej sali, czy nawet jako motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty.

Białe róże zdobić mogą również zaproszenia ślubne, nadając im delikatności i eleganckiego charakteru, nawiązując przy tym swoja symboliką do charakteru uroczystości. Zaproszenia ślubne minimalistyczne, a jednak pełne elegancji dzięki motywowi, to doskonały wybór dla Par Młodych, planujących wesele w klasycznym czy minimalistycznym stylu. Połączenie prostoty z pięknym motywem kwitnących róż sprawia, że zaproszenia stają się niezwykle szykowne i ujmują pięknem. Wzbudzą zachwyt na twarzach gości, staną się też wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.