Boho pióra Zaproszenia ślubne

2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Boho pióra Zaproszenia ślubne


Styl boho kojarzy się z lekkością, z kolorami, z dobrą zabawą i niekończącym się szczęściem. Nic zatem dziwnego, iż styl ten doskonale pasuje do zaproszeń ślubnych. Ozdobione motywem piór boho zaproszenia ślubne nabierają wyjątkowego charakteru i sprawiają, że żaden z zaproszonych gości nie będzie w stanie odmówić sobie udziału w tej doskonalej uroczystości.

Takie zaproszenia, starannie wykonane i zwracające uwagę swoim pięknem i dbałością o szczegóły, to doskonały pomysł na zakomunikowanie gościom o ślubie i wyrażenie prośby, by uczestniczyli oni wspólnie z Parą Młodą w weselnej uroczystości. To również wspaniała pamiątka dla gości, którzy jeszcze długo po ślubie będą za ich sprawą powracać wspomnieniami do szalonej, weselnej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,2cm x 10cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.