Boho pióra Zaproszenia ślubne

2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Boho pióra Zaproszenia ślubne


Styl boho kojarzy się z lekkością, z kolorami, z dobrą zabawą i niekończącym się szczęściem. Nic zatem dziwnego, iż styl ten doskonale pasuje do zaproszeń ślubnych. Ozdobione motywem piór boho zaproszenia ślubne nabierają wyjątkowego charakteru i sprawiają, że żaden z zaproszonych gości nie będzie w stanie odmówić sobie udziału w tej doskonalej uroczystości.

Takie zaproszenia, starannie wykonane i zwracające uwagę swoim pięknem i dbałością o szczegóły, to doskonały pomysł na zakomunikowanie gościom o ślubie i wyrażenie prośby, by uczestniczyli oni wspólnie z Parą Młodą w weselnej uroczystości. To również wspaniała pamiątka dla gości, którzy jeszcze długo po ślubie będą za ich sprawą powracać wspomnieniami do szalonej, weselnej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,2cm x 10cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.