Marmur Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne wzór marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur Zaproszenia ślubne


Szlachetność marmuru od wieków już zachwyca i sprawia, że jest on często wybieranym materiałem, a także wzorem.

Nic zatem dziwnego, że zaproszenia ślubne imitujące marmur, są tak chętnie stosowane przez przyszłe Pary Młode, szczególnie jeśli organizują one wesele w stylu klasycznym czy gramour.

Marmurowe zaproszenia ślubne, to wspaniały sposób, by docenić zaproszonych gości, by w ten sposób pokazać, jak bardzo są dla nas ważni, jak bardzo będziemy szczęśliwi, jeśli wyrażą zgodę na wspólne celebrowanie tej wielkiej chwili, jaką są zaślubiny.

Tak piękne i stylowe zaproszenie ślubne, to również doskonała pamiątka dla weselników, którzy z pewnością dzięki nim wracać będą wspomnieniami do tej przysięgi pełnej wzruszeń i do tej wspaniałej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?