Marmur Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne wzór marmuru


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Marmur Zaproszenia ślubne


Szlachetność marmuru od wieków już zachwyca i sprawia, że jest on często wybieranym materiałem, a także wzorem.

Nic zatem dziwnego, że zaproszenia ślubne imitujące marmur, są tak chętnie stosowane przez przyszłe Pary Młode, szczególnie jeśli organizują one wesele w stylu klasycznym czy gramour.

Marmurowe zaproszenia ślubne, to wspaniały sposób, by docenić zaproszonych gości, by w ten sposób pokazać, jak bardzo są dla nas ważni, jak bardzo będziemy szczęśliwi, jeśli wyrażą zgodę na wspólne celebrowanie tej wielkiej chwili, jaką są zaślubiny.

Tak piękne i stylowe zaproszenie ślubne, to również doskonała pamiątka dla weselników, którzy z pewnością dzięki nim wracać będą wspomnieniami do tej przysięgi pełnej wzruszeń i do tej wspaniałej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu