Marmur Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne wzór marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur Zaproszenia ślubne


Szlachetność marmuru od wieków już zachwyca i sprawia, że jest on często wybieranym materiałem, a także wzorem.

Nic zatem dziwnego, że zaproszenia ślubne imitujące marmur, są tak chętnie stosowane przez przyszłe Pary Młode, szczególnie jeśli organizują one wesele w stylu klasycznym czy gramour.

Marmurowe zaproszenia ślubne, to wspaniały sposób, by docenić zaproszonych gości, by w ten sposób pokazać, jak bardzo są dla nas ważni, jak bardzo będziemy szczęśliwi, jeśli wyrażą zgodę na wspólne celebrowanie tej wielkiej chwili, jaką są zaślubiny.

Tak piękne i stylowe zaproszenie ślubne, to również doskonała pamiątka dla weselników, którzy z pewnością dzięki nim wracać będą wspomnieniami do tej przysięgi pełnej wzruszeń i do tej wspaniałej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu