Kwiaty boho K4 Zaproszenia ślubne

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty boho K4 Zaproszenia ślubne


Moment wręczania zaproszeń to wyjątkowa i pełna wzruszeń chwila. Warto zatem zadbać o wyjątkowość wszystkich elementów na tę chwilę się składających. Są to przede wszystkim zaproszenia ślubne, będące wyrazem pragnienia Młodej Pary, by zaproszeni goście współuczestniczyli w celebrowaniu dnia ślubu.

Te zaproszenia, ozdobione motywem kwiatów w stylu boho, to wyjątkowy element, związany z klimatem lekkości, zwiewności oraz dobrej zabawy. Takie zaproszenia stanowić mogą zapowiedź charakteru weselnej uroczystości, zorganizowanej w stylu boho czy romantycznym.

To również wyjątkowy sposób na to, by zachwycić weselnych gości, oszołomić ich i wywołać przemoże pragnienie uczestniczenia w weselnej zabawie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu