Ciemne liście Zaproszenia ze złotą kieszonką

Zaproszenia ślubne ze złotą kieszonką z motywem ciemnych liści


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ciemne liście Zaproszenia ze złotą kieszonką


Eleganckie zaproszenie z motywem czarnych liści

Jeśli jesteście tradycjonalistami, to na pewno wybierzecie papierowe zaproszenia ślubne. W naszej ofercie znajduje się wyjątkowy produkt, który na pewno podbije Wasze serca i spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania względem elegancji i unikalnego designu.

Nasze wyjątkowe zaproszenie na ślub zostało wykonane z pięknego, ozdobnego papieru. Składa się z papierowej, wyjmowanej wkładki - kartki oraz okładki. Dodatkowo nanieśliśmy dekoracyjny motyw ciemnych liści, który zdobi samo zaproszenie, jak i ozdobną okładkę, a całości dodaje niezwykłej elegancji i stylu. Zaproszenie umieściliśmy w pięknej, złotej kieszonce po wewnętrznej stronie okładki. Zaproszenie jest elegancko zamykane, przewiązane złotą wstążeczką, która zwraca na siebie uwagę i podkreśla nietuzinkową i nienachlaną wyjątkowość oferowanego produktu.

W komplecie GRATIS koperta oraz personalizacja zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.