Ciemne liście Zaproszenia ze złotą kieszonką

Zaproszenia ślubne ze złotą kieszonką z motywem ciemnych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ciemne liście Zaproszenia ze złotą kieszonką


Eleganckie zaproszenie z motywem czarnych liści

Jeśli jesteście tradycjonalistami, to na pewno wybierzecie papierowe zaproszenia ślubne. W naszej ofercie znajduje się wyjątkowy produkt, który na pewno podbije Wasze serca i spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania względem elegancji i unikalnego designu.

Nasze wyjątkowe zaproszenie na ślub zostało wykonane z pięknego, ozdobnego papieru. Składa się z papierowej, wyjmowanej wkładki - kartki oraz okładki. Dodatkowo nanieśliśmy dekoracyjny motyw ciemnych liści, który zdobi samo zaproszenie, jak i ozdobną okładkę, a całości dodaje niezwykłej elegancji i stylu. Zaproszenie umieściliśmy w pięknej, złotej kieszonce po wewnętrznej stronie okładki. Zaproszenie jest elegancko zamykane, przewiązane złotą wstążeczką, która zwraca na siebie uwagę i podkreśla nietuzinkową i nienachlaną wyjątkowość oferowanego produktu.

W komplecie GRATIS koperta oraz personalizacja zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.