Zdjęcie ze wzorkiem Drewniane zaproszenia ślubne

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdjęcie ze wzorkiem Drewniane zaproszenia ślubne


Spraw, aby Twój ślub był wyjątkowy dzięki naszym ręcznie wykonanym drewnianym zaproszeniom ślubnym! Czerpiąc z wiekowego kunsztu, każde zaproszenie jest starannie wykonane zgodnie z Twoją dokładną specyfikacją.

Dostosuj tekst zaproszenia, dodaj motywy swojego ulubionego zdjęcia i ozdób je dodatkowo elegancką grafiką kościoła lub tortu weselnego - możliwości są nieograniczone!

Dzięki naszym drewnianym kartkom możesz mieć pewność, że Twoja rodzina i przyjaciele otrzymają zaproszenie, którego nie zapomną! Nasze zaproszenia naprawdę pomogą uczynić Twój wielki dzień jeszcze bardziej niezapomnianym.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Prosimy o przesłanie swojego zdjęcia w dużym formacie i dobrej jakości, co zagwarantuje ładny wygląd zdjęcia.

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji