Mapa Świata Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane, ozdobne zaproszenie ślubne z motywem mapy świata


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Świata Drewniane zaproszenia ślubne


Uwielbiacie zwiedzać świat? Kochacie podróże? A do tego wszystkiego macie zamiar kroczyć już na zawsze wspólną drogą? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco to znak, że doskonałym wyborem dla Was, jeśli chodzi o ślubne zaproszenia, będą t, ozdobione mapą świata.

Drewniane zaproszenia ślubne mapa świata to wyjątkowy sposób, by powiadomić gości o ślubie i zaprosić ich do wspólnej zabawy. Starannie wykonane i wykończone zaproszenia, z piękną mapą, przywodzącą na myśl przygody, dalekie kraje, nowe smaki i zapachy zachwycą zapraszanych gości swoją misterią, ale również pomysłem. Mapa i podróż z nią związana jest też doskonałym symbolem wspólnej podróży, w którą wyruszacie. Takie drewniane zaproszenia staną się nie tylko propozycją wspólnego spędzenia tych wyjątkowych chwil i dobrej zabawy, ale również wspaniałą pamiątką dla gości, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia zaślubin.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Istnieje możliwość dokupienia zawieszki w kształcie samolotu

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Zmiana grafiki jest gratis, jeśli zmiany obejmują wybranie dwóch miejsc na mapie i graficznej linii jak na zdjęciu. Wszelkie dodatkowe zmiany graficzne wymagające większego nakładu pracy, wymagają dokupienia opcji modyfikacji lub nowego projektu w zależności od ilości zmian.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych