Kolibry w kwiatach drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kolibrów w kwiatach


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kolibry w kwiatach drewniane zaproszenia ślubne


Kolibry to ptaki, które od wieków urzekają swoim pięknem, delikatnością i barwnym upierzeniem.

Ten ich subtelny urok warto przenieść na ślubne zaproszenia, które zachwycą zapraszanych przez Młodą Parę gości i będą stanowiły piękną pamiątkę po ślubnej uroczystości.

Drewniane zaproszenia z motywem kolibrów w kwiatach, przypominają japońskie malowidła na jedwabiu, przywodzą też romantyczne myśli.

Warto dać się nim oczarować, szczególnie że wyjątkowa uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy, zaś zaproszenia są jej zapowiedzią.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu