Białe róże Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Drewniane zaproszenia ślubne


Jeśli szukasz idealnego zaproszenia ślubnego, które naprawdę uczci Twój wyjątkowy dzień w eleganckim stylu, to prezentujemy eleganckie drewniane zaproszenia ślubne. Starannie zaprojektowane z wzorami białych róż ułożonymi wzdłuż górnej i dolnej części każdego zaproszenia, te ponadczasowe zaproszenia z pewnością zrobią oszałamiające pierwsze wrażenie na Twoich gościach.

Wykonane z naturalnego drewna, są wystarczająco lekkie, aby je nosić, ale wystarczająco mocne, aby chronić cenne szczegóły Twojego wydarzenia.

Aby nadać zaproszeniu indywidualny charakter i sprawić, że goście szybko go nie zapomną, dodaj do niego indywidualny tekst, taki jak imiona pary, data i godzina ślubu oraz inne ważne szczegóły.

Pozwól nam zająć się stworzeniem pięknych drewnianych zaproszeń na niezapomniany dzień - wszystko co musisz zrobić to dostarczyć nam pożądany tekst, a my zajmiemy się resztą!

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.