Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Białe róże

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Białe róże


Jeśli poszukują państwo zaproszeń w innowacyjnym stylu, które zaskoczą zaproszonych gości od samego początku, to akrylowe zaproszenia z pleksi trafiają idealnie w wymagania.


Dzięki swojej trwałości i jakości wykonania zaproszenia ślubnego to idealna pamiątka dla Waszych gości weselnych, która prezentuje się efektownie i ekskluzywnie. Delikatny motyw białych róż wprowadza całości bardzo subtelnego wyglądu oraz pewnego rodzaju czystości w zaproszeniu.

Motyw jest na tyle uniwersalny w swoim wyglądzie, że sprawdzi się doskonale wśród wielu kompozycji kwiatowych, które zaplanować możecie na swoim ślubie. Idealnie wpasowuje się w styl rustykalny przyjęcia czy też minimalistyczny z dodatkiem akcentów kwiatowych.

Zaproszenia ślubne z pleksi w ostatnim czasie przeżywają niesamowity okres popularności, dlatego stawiając na nie, mamy pewność podążania za duchem czasu oraz dostarczenia państwa gościom pamiątki na długi okres czasu. W centralnej części znajduje się bardzo dużo miejsca na personalizowany tekst, dzięki czemu można umieścić każde słowa, jakie mają się znaleźć na wymarzony przez państwa zaproszeniu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.