Bukiet kwiatów drewniane zaproszenia ślubne Serce

Drewniane zaproszenie ślubne w kształcie serca z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów drewniane zaproszenia ślubne Serce


Serce to nie tylko symbol pięknej miłości, ale również doskonały sposób, by podkreślić romantyczną naturę ślubnej ceremonii. Dlatego też motyw serca jest wyjątkowo często wykorzystywany w przypadku ślubnych uroczystości, niezależnie od tego, w jakim stylu są organizowane.

Motyw serca warto wykorzystać również w przypadku zaproszeń na weselna uroczystość, a może pojawiać się on nie tylko w formie graficznej, ale również… nadawać zaproszeniu kształt. Drewniane zaproszenia ślubne w kształcie serca, ozdobione motywem pięknych kwiatów, to wyjątkowy sposób, by zaprosić weselnych gości na tę wyjątkowa uroczystość. Staranne wykonanie i eleganckie wykończenie, misternie rozmieszczone kwiaty, a także wrażenie, jakie zaproszenie robi na gościach, to powód, by właśnie w ten sposób zaprosić ich do wspólnego przeżywania wraz z Młoda Parą uroczystości zaślubin i oddali się wspólnemu świętowaniu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.