Bukiet kwiatów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Czy jesteś gotowy na swój wielki dzień? Nasze luksusowe zaproszenia ślubne z satynowego półprzezroczystego akrylu sprawią, że Twoi goście poczują się zaproszeni z wyjątkowym akcentem.

Każdy będzie zahipnotyzowany przez piękny wzór bukietu kwiatów na górze i na dole tych zaproszeń, zapewniając idealne tło do personalizacji z własnym tekstem zaproszenia.

Goście będą zachwyceni otrzymując te eleganckie zaproszenia, nadając Twojemu specjalnemu wydarzeniu wyjątkową i wykwintną atmosferę.

Nadaj ton idealnemu dniu - Twojemu ślubowi - dzięki naszym wysokiej jakości, unikalnym zaproszeniom ślubnym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.