Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem, kwadratowe

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem, kwadratowe


Akryl i spersonalizowane dzieło sztuki

Piękne zaproszenia ślubne są jednym z najważniejszych elementów wesela. Bez nich po prostu nie będzie gości weselnych! Dlatego warto zadbać nie tylko o czas, w którym zostaną dostarczone, ale i o ich wyjątkowy wygląd. Poznajcie wyjątkowe zaproszenia ślubne z akrylu od Venarti!

Zaproszenie z akrylu

W białej kopercie najczęściej schowane są standardowe zaproszenia ślubne wykonane z ozdobnego papieru. Jeśli chcecie być oryginalni, a Wasze zaproszenia na ślubną ceremonię mają stać się pieczołowicie przechowywanymi pamiątkami, do kopert włóżcie oryginalne satynowe akrylowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem Venarti.

Satynowy, półprzezroczysty aryl sprawia, że zaproszenia ślubne są produktem oryginalnym, nowoczesnym i eleganckim, ale przede wszystkim wyjątkowo trwałym. Umieszczone w ozdobne ramki śmiało mogą znaleźć poczytne miejsce w rodzinnej galerii pamiątek. To jak podarowanie komuś swojego zdjęcia – pięknej cząstki Was samych. Dodajcie do tej wyjątkowej personalizacji oryginalny tekst napisany artystyczną czcionką, a otrzymacie mini dzieło sztuki Waszego projektu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych