Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Przenieś swój ślub na wyższy poziom z tymi oszałamiającymi zaproszeniami ślubnymi z satynowego akrylu! Mogą one pochwalić się przyciągającym wzrok motywem piwonii na górze i na dole każdego zaproszenia, nadając im prawdziwie luksusowy i wysokiej klasy wygląd.

Misterne detale z pleksi nadają tym wspaniałym zaproszeniom dodatkowej elegancji, czyniąc je idealnymi na Twój wyjątkowy dzień. Każde zaproszenie jest całkowicie spersonalizowane i wykonaea na zamówienie specjalnie dla Ciebie - zapewniając, że Twój zestaw zaproszeń ślubnych ma unikalny i osobisty wygląd, który można osiągnąć tylko z tym jedynym w swoim rodzaju produktem.

Najwyższa jakość zarówno materiału jak i wykonania sprawi, że Twoi goście będą w zachwycie po otrzymaniu zaproszenia! Spraw, aby każdy gość poczuł się zaszczycony, że może uczestniczyć w Twoim ważnym wydarzeniu dzięki tym pięknym, satynowym, akrylowym zaproszeniom!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych