Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Przenieś swój ślub na wyższy poziom z tymi oszałamiającymi zaproszeniami ślubnymi z satynowego akrylu! Mogą one pochwalić się przyciągającym wzrok motywem piwonii na górze i na dole każdego zaproszenia, nadając im prawdziwie luksusowy i wysokiej klasy wygląd.

Misterne detale z pleksi nadają tym wspaniałym zaproszeniom dodatkowej elegancji, czyniąc je idealnymi na Twój wyjątkowy dzień. Każde zaproszenie jest całkowicie spersonalizowane i wykonaea na zamówienie specjalnie dla Ciebie - zapewniając, że Twój zestaw zaproszeń ślubnych ma unikalny i osobisty wygląd, który można osiągnąć tylko z tym jedynym w swoim rodzaju produktem.

Najwyższa jakość zarówno materiału jak i wykonania sprawi, że Twoi goście będą w zachwycie po otrzymaniu zaproszenia! Spraw, aby każdy gość poczuł się zaszczycony, że może uczestniczyć w Twoim ważnym wydarzeniu dzięki tym pięknym, satynowym, akrylowym zaproszeniom!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych