Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Chwila wręczania ślubnych zaproszeń jest niezwykle wzruszająca i stanowi przeżycie zarówno dla Pary Młodej, jak i dla zaproszonych gości. Jak uczynić ten moment jeszcze bardziej wyjątkowym? Jak sprawić, by został zapamiętany na całe życie? Sposobem na to może być wybór odpowiednich zaproszeń, które będą swoim pięknem podkreślały jeszcze ten czas.

Takimi zaproszeniami właśnie, które nie tylko zachwycają, ale będą stanowiły piękną pamiątkę, są zaproszenia ślubne akrylowe. Ozdobione niezwykle wdzięcznym, minimalistycznym motywem liści eukaliptusa zauroczą swoim magicznym wdziękiem, połączeniem elegancji i prostoty. Tego rodzaju zaproszenie to doskonały wybór dla Par Młodych, które cenią sobie prostotę, ale nie chcą jednocześnie rezygnować z wysokiej jakości, które swoje wesele urządzają w minimalistycznym, klasycznym lub romantycznym duchu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.