Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Elegancki, prosty wzór

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Elegancki, prosty wzór


Piękne zaproszenia ślubne z pleksi – elegancki i prosty wzór!

Mamy dla Was wyjątkowe zaproszenia ślubne z pleksi Venarti. To klasyka w zupełnie nowej odsłonie. Proponujemy Wam ponadczasowy i subtelny prostokątny wzór bez nadmiaru zdobień, który idealnie wpisuje się w minimalistyczne wesele. Nie pogardzi nim także impreza w stylu vintage i boho.

Satynowe – akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenie ślubne wykonane z akrylu jest trwałe. Trudno je uszkodzić czy pobrudzić. Stanie się więc wyjątkową pamiątką wiele lat przechowywaną przez uczestników i świadków Waszego ślubu i wesela. Przezroczysta pleksa jest także wyjątkowo subtelna. Natomiast zastosowanie satynowej powłoki uszlachetnia ten ciekawy materiał, nadając zaproszeniom wyjątkowy szyk. Do każdego zaproszenia dodajemy gratis kopertę. Bezpłatna jest również personalizacja w postaci indywidualnego doboru treści, kształtu czcionki, zdobień czy tekstury.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.