Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Elegancki, prosty wzór

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Elegancki, prosty wzór


Piękne zaproszenia ślubne z pleksi – elegancki i prosty wzór!

Mamy dla Was wyjątkowe zaproszenia ślubne z pleksi Venarti. To klasyka w zupełnie nowej odsłonie. Proponujemy Wam ponadczasowy i subtelny prostokątny wzór bez nadmiaru zdobień, który idealnie wpisuje się w minimalistyczne wesele. Nie pogardzi nim także impreza w stylu vintage i boho.

Satynowe – akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenie ślubne wykonane z akrylu jest trwałe. Trudno je uszkodzić czy pobrudzić. Stanie się więc wyjątkową pamiątką wiele lat przechowywaną przez uczestników i świadków Waszego ślubu i wesela. Przezroczysta pleksa jest także wyjątkowo subtelna. Natomiast zastosowanie satynowej powłoki uszlachetnia ten ciekawy materiał, nadając zaproszeniom wyjątkowy szyk. Do każdego zaproszenia dodajemy gratis kopertę. Bezpłatna jest również personalizacja w postaci indywidualnego doboru treści, kształtu czcionki, zdobień czy tekstury.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.