Nowy

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Rysunkowe piwonie

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem rysunkowych piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Rysunkowe piwonie


Satynowe zaproszenia z motywem rysunkowych piwoni to pięknie wykonane zaproszenie ślubne, które z pewnością zrobią niezatarte wrażenie na wszystkich gościach.

Wyróżniają się wzorem kwitnącej różowej piwonii, który przyciąga wzrok oraz jest ponadczasowy.  Będą pasować do każdej scenerii lub uroczystości, niezależnie od tego, co wybierzesz.

Te wyjątkowe połączenie materiału i motywu tworzy zaproszenie, które jest eleganckie, nowoczesne i naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Zaufaj naszemu doskonałemu kunsztowi i pozwól nam przyczynić się do tego, aby Twój idealny dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.