Chabry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Wręczanie zaproszeń ślubnych, będące elementem ślubnych przygotowań, to niezwykle wzruszający i wzniosły moment. Nie tylko dzielimy się bowiem z bliskimi naszą radością, informujemy o matrymonialnych planach, ale i zapraszamy do współuczestniczenia w tym wyjątkowym dniu. Dlatego też warto zadbać, by wręczane zaproszenia były równie wyjątkowe, jak ta chwila.

Takie właśnie są zaproszenia ślubne akrylowe satynowe, ozdobione motywem kwitnących chabrów. Te proste, ale jakże wdzięczne kwiaty, zmieniają zwykłe zaproszenie w zwracający uwagę i wzbudzający zachwyt przedmiot. Zaproszenie to będzie nie tylko wyrazem woli ze strony Pary Młodej, by bliska osoba była obecna na ślubie, ale również stanie się dla weselnych gości wspaniałą pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez długie lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.