Chabry Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Chabry to delikatne kwiaty, a właśnie dzięki swej delikatności są tak wyjątkowe. Kojarzą się z romantyzmem, ze słońcem, szczęściem i uśmiechem, dlatego też często są wykorzystywane jako motyw zdobiący różne przedmioty służące organizacji ślubnej uroczystości. Motyw chabrów zdobić może m.in. zaproszenia ślubne, nadając im romantycznego charakteru i delikatności.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów to wyjątkowy sposób, by zaprosić gości weselnych na uroczystość zaślubin. Ta wyjątkowa, zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości chwila, dzięki nim zyskuje prawdziwie unikalnego charakteru. Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów doskonale pasują do romantycznego klimatu wesela, jak i uroczystości urządzonej w klasycznym stylu. Zachwycają swoim pięknem, misternym wykonaniem i sprawiają, że weselni goście wspominać będą długie lata nie tylko samą ślubną uroczystość, ale też chwilę, w której zostali na wesele zaproszeni.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.