Chabry Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Chabry Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Chabry to delikatne kwiaty, a właśnie dzięki swej delikatności są tak wyjątkowe. Kojarzą się z romantyzmem, ze słońcem, szczęściem i uśmiechem, dlatego też często są wykorzystywane jako motyw zdobiący różne przedmioty służące organizacji ślubnej uroczystości. Motyw chabrów zdobić może m.in. zaproszenia ślubne, nadając im romantycznego charakteru i delikatności.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów to wyjątkowy sposób, by zaprosić gości weselnych na uroczystość zaślubin. Ta wyjątkowa, zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości chwila, dzięki nim zyskuje prawdziwie unikalnego charakteru. Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów doskonale pasują do romantycznego klimatu wesela, jak i uroczystości urządzonej w klasycznym stylu. Zachwycają swoim pięknem, misternym wykonaniem i sprawiają, że weselni goście wspominać będą długie lata nie tylko samą ślubną uroczystość, ale też chwilę, w której zostali na wesele zaproszeni.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.