Tandem Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem tandemu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tandem Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Rowerem po nowej drodze życia? Czemu nie, szczególnie że motyw roweru może stać się doskonałym symbolem wspólnej miłości, ale też rowerowej pasji. Tandem zdobiący przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi to nieszablonowy wybór, dokonywany przez wyjątkowe przyszłe Pary Młode, obdarzone poczuciem humoru i mające do siebie i do życia spory dystans.

Takie zaproszenie ślubne, ozdobione motywem tandemu, może nadać charakter całemu weselu, zaś sam motyw, może pojawić się również na innych przedmiotach służących organizacji wesela. Takie zaproszenia natomiast wzbudzać będą niezmienny zachwyt na twarzach zaproszonych gości, staną się również wspaniałą pamiątką, dzięki której możliwy będzie powrót we wspomnieniach do radosnych chwil wesela.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.