Tandem Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem tandemu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tandem Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Rowerem po nowej drodze życia? Czemu nie, szczególnie że motyw roweru może stać się doskonałym symbolem wspólnej miłości, ale też rowerowej pasji. Tandem zdobiący przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi to nieszablonowy wybór, dokonywany przez wyjątkowe przyszłe Pary Młode, obdarzone poczuciem humoru i mające do siebie i do życia spory dystans.

Takie zaproszenie ślubne, ozdobione motywem tandemu, może nadać charakter całemu weselu, zaś sam motyw, może pojawić się również na innych przedmiotach służących organizacji wesela. Takie zaproszenia natomiast wzbudzać będą niezmienny zachwyt na twarzach zaproszonych gości, staną się również wspaniałą pamiątką, dzięki której możliwy będzie powrót we wspomnieniach do radosnych chwil wesela.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.