Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Wyjątkowy czas ślubu potrzebuje wyjątkowej oprawy. Można to osiągnąć sięgając po produkty najwyższej jakości, a także pamiętając o wrażeniu, jakie wywiera spójna linia dekoracji i różnych elementów służących organizacji wesela. Jednym z takich elementów są ślubne zaproszenia, które mogą być dokładnie w stylu, w jakim organizowane jest wesele.

Przezroczyste zaproszenia ślubne, ozdobione pięknym motywem eko-kwiatów, to wspaniały sposób by zachwycić potencjalnych ślubnych gości, by zachęcić ich do tego, by wspólnie z nami spędzili ten wyjątkowy dzień. Zaproszenia te pasują nie tylko do stylu eko, ale doskonale sprawdzą się również w przypadku stylu klasycznego czy romantycznego. Ich staranne wykonanie i wykończenie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również