Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Wyjątkowy czas ślubu potrzebuje wyjątkowej oprawy. Można to osiągnąć sięgając po produkty najwyższej jakości, a także pamiętając o wrażeniu, jakie wywiera spójna linia dekoracji i różnych elementów służących organizacji wesela. Jednym z takich elementów są ślubne zaproszenia, które mogą być dokładnie w stylu, w jakim organizowane jest wesele.

Przezroczyste zaproszenia ślubne, ozdobione pięknym motywem eko-kwiatów, to wspaniały sposób by zachwycić potencjalnych ślubnych gości, by zachęcić ich do tego, by wspólnie z nami spędzili ten wyjątkowy dzień. Zaproszenia te pasują nie tylko do stylu eko, ale doskonale sprawdzą się również w przypadku stylu klasycznego czy romantycznego. Ich staranne wykonanie i wykończenie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych