Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi ze zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi


Przezroczyste zaproszenie ślubne wykonane z pleksi może stanowić zapowiedź wysokich standardów, jakie Para Młoda przyjęła w związku z organizacją ślubu, a także wyjątkowej aranżacji przestrzeni i sięgnięcia po rozwiązania o romantycznym charakterze. Taką bowiem wymowę nabiera zaproszenie ozdobione zdjęciem zakochanych – budzi oni tęsknotę za wielka miłości i wspaniałe skojarzenia dotyczące własnego ślubu wśród zapraszanych gości.

Wysokiej jakości wykończenie zaproszenia przykuwa uwagę i zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających Par Młodych, zaś ich zdjęcie na zaproszeniu, nadaje mu wyjątkowego charakteru. Podobnie jak wyjątkowy jest związek dwojga ludzi!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych