Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi


Przezroczyste zaproszenie ślubne wykonane z pleksi może stanowić zapowiedź wysokich standardów, jakie Para Młoda przyjęła w związku z organizacją ślubu, a także wyjątkowej aranżacji przestrzeni i sięgnięcia po rozwiązania o romantycznym charakterze. Taką bowiem wymowę nabiera zaproszenie ozdobione zdjęciem zakochanych – budzi oni tęsknotę za wielka miłości i wspaniałe skojarzenia dotyczące własnego ślubu wśród zapraszanych gości.

Wysokiej jakości wykończenie zaproszenia przykuwa uwagę i zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających Par Młodych, zaś ich zdjęcie na zaproszeniu, nadaje mu wyjątkowego charakteru. Podobnie jak wyjątkowy jest związek dwojga ludzi!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych