Kwiaty rustikal Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów rustikal


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty rustikal Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Styl rustykalny wkracza na salony, chętnie urządzane w jego duchu są nie tylko wnętrza, ale i weselne uroczystości. Jednym z elementów tego stylu są kwiaty w całej swej krasie i obfitości. Mają one dodatkowo bogatą symbolikę, kojarzącą się ze szczęściem i bogactwem. Dlatego też rustykalne kwiaty zdobiące weselne zaproszenia nie tylko doskonale pasują do weselnej uroczystości, ale nadają wyjątkowej rangi chwili wręczania tych zaproszeń.

Przezroczyste zaproszenia z pleksi z motywem rustykalnych kwiatów oszałamiają swoim pięknem i wywołują zachwyt na twarzach potencjalnych gości. Staranne wykonanie i najwyższej jakości wykończenie zaproszeń, a także stylowa elegancja jaka z nich emanuje sprawiają, że zaproszenia te będą cudowną pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez długie lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych