Białe kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Niezależnie od tego, w jakim stylu organizowane jest wesele, białe kwiaty zawsze się sprawdzają. Ich świeżość, naturalność i delikatność nadają wyjątkowej wymowy uroczystości sprawiając, że staje się zarazem wzniosła, jak i romantyczna. Dlatego tez białe kwiaty warto wykorzystać nie tylko do ozdoby ślubnego bukietu, samochodu czy weselnych stołów, ale również w charakterze motywu zdobiącego różnego rodzaju przedmioty służące organizacji wesela.

Przezroczyste zaproszenia ślubne ozdobione motywem białych kwiatów to wyjątkowy sposób na zaproszenie swoich gości na weselną uroczystość. Ponadczasowe piękno tych zaproszeń, ich staranne wykonanie i wysokiej jakości wykończenie sprawiają, że zaproszenia te są często przez przyszłe Młode Pary wybierane, ciesząc oczy i wzbudzając zachwyt zaproszonych gości. Już sama oryginalność przezroczystych zaproszeń zwraca uwagę, jeśli jednak dodamy do tego piękno kwiatów, otrzymamy wyjątkowy przedmiot, który stanie się również pamiątką weselnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych