Ptaszki w sercu Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem ptaszków w sercu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ptaszki w sercu Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


A może by tak na folkową nutę? Wesele zorganizowane w wiejskim czy romantycznym stylu to okazja do wspaniałej zabawy, ale także do wykorzystania wielu pięknych przedmiotów czy motywów o dekoracyjnym charakterze. Przykładem mogą być romantyczne ptaszki zamknięte w sercu z kwiatów, które są doskonałym rozwiązaniem dla przyszłych Par Młodych o skorej do uniesień duszy oraz poszukujących niebanalnych rozwiązań i inspiracji, jeśli chodzi o organizację wesela.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi ozdobione motywem pary zakochanych ptaszków to niezwykle subtelny, ale i piękny sposób na zaproszenie gości do wspólnej zabawy, wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia. Tego rodzaju zaproszenia nie tylko zachwycą potencjalnych gości, ale stanowić też będą wspaniałą pamiątkę, która nawet po latach pozwoli powrócić wspomnieniami do dnia weselnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych