Magnolia Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolia Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Poszukujesz wyjątkowych zaproszeń ślubnych? Wiesz, że wyjątkowa chwila ich wręczania zasługuje dodatkowo na podkreślenie rangi tego wydarzenia?  Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, warto postawić na pełne uroku i lekkości, niekonwencjonalne zaproszenia ślubne, wykonane z przezroczystej pleksi.

Ozdobione motywem rozkwitających kwiatów magnolii zaproszenia, to wyjątkowy sposób, by wyrazić chęć spędzenia tego wyjątkowego czasu wraz z zaproszonymi gośćmi, a przy tym wspaniała dla nich pamiątka, która jeszcze długo będzie przypominała o tym wspaniałym dniu. Wyjątkowe zaproszenia pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i glamour czy romantycznego, a ich ponadczasowe piękno sprawi, że zachwycą każdą osobę, której zostaną wręczone.

 

Możemy wykonać dowolny wzór z naszego sklepu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu