Magnolia Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolia Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Poszukujesz wyjątkowych zaproszeń ślubnych? Wiesz, że wyjątkowa chwila ich wręczania zasługuje dodatkowo na podkreślenie rangi tego wydarzenia?  Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, warto postawić na pełne uroku i lekkości, niekonwencjonalne zaproszenia ślubne, wykonane z przezroczystej pleksi.

Ozdobione motywem rozkwitających kwiatów magnolii zaproszenia, to wyjątkowy sposób, by wyrazić chęć spędzenia tego wyjątkowego czasu wraz z zaproszonymi gośćmi, a przy tym wspaniała dla nich pamiątka, która jeszcze długo będzie przypominała o tym wspaniałym dniu. Wyjątkowe zaproszenia pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i glamour czy romantycznego, a ich ponadczasowe piękno sprawi, że zachwycą każdą osobę, której zostaną wręczone.

 

Możemy wykonać dowolny wzór z naszego sklepu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu