Zielona gałązka Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem zielonej gałązki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zielona gałązka Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Poszukujecie zaproszenia w stylu minimalistyczym, a przy tym pełnego szyku i elegancji? Doskonałym rozwiązaniem będą przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem zielonej gałązki. Pięknie wykonane zaproszenia zaskakują użytym materiałem, zaś zdobna, ale znacząca ozdoba postaci gałązki zmienia ich charakter, czyniąc wyjątkowymi.

Tego rodzaju zaproszenia doskonale pasują nie tylko do stylu minimalistycznego wesela czy też stylu eko, ale również do klasyki, kryją w sobie właśnie taką ponadczasową wymowę. Wzbudzać będą one zachwyt wśród potencjalnych gości, staną się też wspaniałą pamiątką, pozwalającą na zawsze zachować we wspomnieniach ten wyjątkowy dzień ślubu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.