Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Trudno wyobrazić sobie weselną uroczystość bez kwiatów. Są one obecne zarówno w ślubnych bukietach, jak i wystroju weselnej sali. Motyw kwiatów jest również doskonałą ozdobą różnorodnych przedmiotów służących organizacji wesela, w tym zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia ozdobione motywem kwiatów, doskonale pasują do stylu klasycznego, rustykalnego czy romantycznego. Eko kwiaty sprawdzą się również w przypadku stylu eko, zaś przezroczyste ślubne zaproszenie z pleksi z motywem eko kwiatów w ich pełnej krasie zachwyci zaproszonych gości i sprawi, że bez wahania przyjmą zaproszenie do wspólnego celebrowania uroczystości zaślubin. Samo zaproszenie zaś stanie się cudowną i pełną wdzięku pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez długie lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych