Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eko kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Trudno wyobrazić sobie weselną uroczystość bez kwiatów. Są one obecne zarówno w ślubnych bukietach, jak i wystroju weselnej sali. Motyw kwiatów jest również doskonałą ozdobą różnorodnych przedmiotów służących organizacji wesela, w tym zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia ozdobione motywem kwiatów, doskonale pasują do stylu klasycznego, rustykalnego czy romantycznego. Eko kwiaty sprawdzą się również w przypadku stylu eko, zaś przezroczyste ślubne zaproszenie z pleksi z motywem eko kwiatów w ich pełnej krasie zachwyci zaproszonych gości i sprawi, że bez wahania przyjmą zaproszenie do wspólnego celebrowania uroczystości zaślubin. Samo zaproszenie zaś stanie się cudowną i pełną wdzięku pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez długie lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych