Kwiaty boho Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem kwiatów boho


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty boho Pudełko na koperty, telegramy


Styl boho od pewnego czasu wraca do łask, jeśli chodzi o ślubną stylistykę. Kojarzy się z nieskrępowaną wolnością, dobrą zabawą a przy tym z lekkością, co wcale nie wyklucza doskonałej organizacji weselnej uroczystości i dbałości o szczegóły.

Jednym z przejawów takiej dbałości, jest przedmiot, bez którego coraz więcej Młodych Par nie potrafi się już obejść. Mowa tu o ślubnym pudełku na koperty i telegramy, które znacznie ułatwia przyjmowanie życzeń i kopert z kartkami / pieniędzmi od weselnych gości, a przy tym stanowi wyraz troski o komfort zaproszonych gości.

Ozdobione kwiatami boho pudełko zachwyci weselników, stanowić będzie też wspaniały element uzupełniający aranżację ślubu w stylu boho, romantycznym czy nawet klasycznym. Po ślubie zaś może stać się wspaniałą ozdobą sypialni czy salonu Młodej Pary.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu