Lisy Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem lisów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lisy Pudełko na koperty, telegramy


Moment składania życzeń i wręczania prezentów, jest nieodłącznym elementem ślubnej ceremonii. To czas wielu wzruszeń, zaraz po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego / Kościoła, kiedy to Młoda Para ma szansę przywitać się z każdym z zaproszonych gości, przyjąć od nich gratulacje, ciepłe słowa na przyszłość, a także podarki, również w formie pieniężnej i kartki z życzeniami.

Na te koperty, wypełnione zarówno ślubnymi kartkami, jak i pieniędzmi, warto przygotować odpowiednie pudełko, godne zawartości.

Dla nieszablonowych Par Młodych, mających dystans do siebie i do świata, doskonałą propozycją jest ślubne pudełko na koperty, ozdobione uroczym motywem zakochanych lisków.

Ten piękny motyw, budzący moc wzruszeń, a także uśmiech, będzie również doskonałą pamiątką z weselnej uroczystości, która może służyć do przechowywania otrzymanych życzeń.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu