Lisy Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem lisów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Lisy Pudełko na koperty, telegramy


Moment składania życzeń i wręczania prezentów, jest nieodłącznym elementem ślubnej ceremonii. To czas wielu wzruszeń, zaraz po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego / Kościoła, kiedy to Młoda Para ma szansę przywitać się z każdym z zaproszonych gości, przyjąć od nich gratulacje, ciepłe słowa na przyszłość, a także podarki, również w formie pieniężnej i kartki z życzeniami.

Na te koperty, wypełnione zarówno ślubnymi kartkami, jak i pieniędzmi, warto przygotować odpowiednie pudełko, godne zawartości.

Dla nieszablonowych Par Młodych, mających dystans do siebie i do świata, doskonałą propozycją jest ślubne pudełko na koperty, ozdobione uroczym motywem zakochanych lisków.

Ten piękny motyw, budzący moc wzruszeń, a także uśmiech, będzie również doskonałą pamiątką z weselnej uroczystości, która może służyć do przechowywania otrzymanych życzeń.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu