Pudełko na koperty, telegramy Białe róże

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudełko na koperty, telegramy Białe róże


Białe róże... idealny sposób na okazanie miłości w dniu ślubu. Czy jest lepszy sposób na przechowywanie tych wszystkich wyjątkowych kartek od Waszych bliskich niż w drewnianym i ręcznie wykonanym pudełku na koperty ślubne?

Dzięki klasycznemu wzorowi z białymi różami to piękne drewniane pudełko stanie się natychmiastową pamiątką dla każdego domu. To doskonały sposób na upamiętnienie Twojego wyjątkowego dnia, ponieważ służy zarówno jako stylowe rozwiązanie do przechowywania, jak i klasyczny element dekoracyjny.

Nie tylko na karty, możesz go również używać do przechowywania pamiątek, takich jak sprasowane płatki kwiatów ze ślubu lub inne sentymentalne przedmioty, które chcesz zachować w bezpiecznym miejscu.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się z dumą prezentować je w swoim domu, czy schować je w sekretnym kącie, nie ma wątpliwości, że to pudełko stanie się słodkim przypomnieniem całej miłości, którą dzieliliśmy się w twoim wielkim dniu!

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych