Przepiśnik, Notes na przepisy babci Dzień babci

89,99 zł
Opis
Opis

Przepiśnik, Notes na przepisy babci Dzień babci


Z czym możemy kojarzyć wyjazdy do babci? Oczywiście, że z domowym obiadkiem, który zawsze nam smakował! Idealnym prezentem na dzień babci zawsze będzie Przepiśnik, czyli notes na przepisy dedykowany specjalnie babci. W tak ważnej księdze muszą znaleźć się wszystkie niesamowite przepisy naszych babci, które muszą mieć swoje wyjątkowe miejsce.

Wykonany z drewnianej sklejki notes na przepisy dla babci gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność, która jest kluczowa przy pracy w kuchni. W centralnej części znajduje się duży widoczny napis oraz imię naszej ukochanej kucharki.

Przepiśnik babci posiada 35 stron, na których możemy umieścić przepisy. Wybierając taki prezent na dzień babci, możemy być pewni pełnej satysfakcji z podarunku, a jego funkcjonalność ujrzymy podczas niedzielnego obiadu przy stole.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych