Przepiśnik, Notes na przepisy babci Serce Dzień babci

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Przepiśnik, Notes na przepisy babci Serce Dzień babci


Przepisy naszych ukochanych babć to najważniejsza rzecz pod słońcem. To one sprawiają, że w kuchni podczas tak zwanego niedzielnego obiadu dzieją się magiczne rzeczy, a potrawy wychodzące spod ich ręki smakują najlepiej na świecie. Każdego roku, gdy nadchodzi dzień babci, większość z nas ma problem z dobraniem prezentu. W tym przypadku proponujemy państwu świetny pomysł na prezent, a mianowicie Przepiśnik, czyli notes na przepisy dla babci.

Taki notes jest idealnym rozwiązaniem dla każdej z babć, a jego otrzymanie z pewnością sprawi uśmiech na ich twarzy. Notes wykonany jest z drewna, dzięki czemu możemy mieć pewność wysokiej wytrzymałości. Pierwsza strona jest personalizowana. W centralnej części znajduje się serce wykonane z różnych mniejszych ikon związanych z gotowaniem, a pośrodku napis oraz imię osoby obdarowywanej.

Notes na przepisy posiada 35 kartek, dzięki czemu ze spokojem można umieścić w nim wszelkie ulubione przepisy. Przepiśnik to idealne rozwiązanie na prezent, które łączy funkcjonalność z klasycznym wyglądem. Spraw babci idealny prezent na jej święto!

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych