Ptaszki w sercu Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem ptaszków w sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Ptaszki w sercu Pudełko na koperty, telegramy


Motywy zaczerpnięte z bajek, a także z folkloru, podbijają w ostatnich sezonach serca Par Młodych, jak i zaproszonych przez nich gości.

Dla nieszablonowych par motywy te są okazją, by wyrazić swój indywidualizm, by odróżnić się od innych. Ozdobione motywem ptaszków w sercu pudełko na koperty z życzeniami i / lub z pieniędzmi, jest przedmiotem doskonale wpisującym się w tę tendencję.

Wyjątkowe ślubne pudełko dla koperty nie tylko usprawni składanie życzeń i wręczanie kopert, ale podkreśli rangę tej chwili.

Doskonale pasuje ono do ślubów w romantycznym stylu, jak i w stylu wiejskim czy eko, zaś zdobiący go motyw może stać się motywem przewodnim całego wesela.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu