Ptaszki w sercu Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem ptaszków w sercu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ptaszki w sercu Pudełko na koperty, telegramy


Motywy zaczerpnięte z bajek, a także z folkloru, podbijają w ostatnich sezonach serca Par Młodych, jak i zaproszonych przez nich gości.

Dla nieszablonowych par motywy te są okazją, by wyrazić swój indywidualizm, by odróżnić się od innych. Ozdobione motywem ptaszków w sercu pudełko na koperty z życzeniami i / lub z pieniędzmi, jest przedmiotem doskonale wpisującym się w tę tendencję.

Wyjątkowe ślubne pudełko dla koperty nie tylko usprawni składanie życzeń i wręczanie kopert, ale podkreśli rangę tej chwili.

Doskonale pasuje ono do ślubów w romantycznym stylu, jak i w stylu wiejskim czy eko, zaś zdobiący go motyw może stać się motywem przewodnim całego wesela.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu