Pomarańczowe kwiaty Pudełko na koperty, telegramy

99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Pudełko na koperty, telegramy


Podczas każdej uroczystości weselnej nieodłącznym elementem jest składanie życzeń oraz wręczanie kopert z mały podarunkiem finansowym. Jeśli chcą państwo sprawić, any całość była idealnie dopracowana zalecamy zakupienie naszego pudełka na koperty z motywem pomarańczowych kwiatów.

Pudełko wykonane z drewna posiada na wierzchniej oraz frontowej ścianie motyw pomarańczowych kwiatów, a także krótki napis. Pudełko na koperty wykonane jest ze sklejki drzewnej, dzięki czemu mamy pewność wysokiej wytrzymałości, która będzie potrzebna podczas przyjęcia.

Funkcjonalność pudełka także jest duża. Możemy używać go po przyjęciu jako pewnego rodzaju ozdobę na przechowywanie jakichś rzeczy lub skarbonkę. Motyw pomarańczowych kwiatów idealnie sprawdzi się podczas przyjęć w stylu rustykalnym czy też glamour dlatego przed zakupem możemy spokojnie przeprowadzić pewnego rodzaju wizualizację.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych