Ptaszki w sercu folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem ptaszków w sercu folk


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ptaszki w sercu folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Zakochane ptaszki w stylu folk i wesele? Tego rodzaju motyw doskonale pasuje do ślubnych zaproszeń, które zyskują nie tylko wyjątkowego charakteru, ale świadczą o dystansie przyszłej Pary Młodej do siebie i do świata. Nic zatem dziwnego, że jest tak często wybierany, wzbudzając uśmiech zapraszanych gości oraz ich zachwyt nad tymi wspaniałymi zaproszeniami.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z ptaszkami w sercu pasują nie tylko do wesela w stylu wiejskim, ale również romantycznym. Zaproszenia te staną się również wspaniałą pamiątką, pozwalającą zachować na długie lata wspomnienia o uroczystej ceremonii i wspaniałej weselnej zabawie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych