Ptaszki w sercu folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem ptaszków w sercu folk


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki w sercu folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Zakochane ptaszki w stylu folk i wesele? Tego rodzaju motyw doskonale pasuje do ślubnych zaproszeń, które zyskują nie tylko wyjątkowego charakteru, ale świadczą o dystansie przyszłej Pary Młodej do siebie i do świata. Nic zatem dziwnego, że jest tak często wybierany, wzbudzając uśmiech zapraszanych gości oraz ich zachwyt nad tymi wspaniałymi zaproszeniami.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z ptaszkami w sercu pasują nie tylko do wesela w stylu wiejskim, ale również romantycznym. Zaproszenia te staną się również wspaniałą pamiątką, pozwalającą zachować na długie lata wspomnienia o uroczystej ceremonii i wspaniałej weselnej zabawie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych