Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem słoneczników


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Słoneczniki niosą ze sobą siłę, niosą radość, symbolizują obfitość, stając się dla związku, a tym samym dla małżeństwa dobrą wróżbą. Nic zatem dziwnego, że często pojawiają się one w ślubnych aranżacjach – zarówno ślubnych bukietów, stołów czy nawet w charakterze ozdoby samochodu.

Motyw słoneczników może pojawiać się również na zaproszeniach ślubnych. Te, wykonane z pleksi, zwracają uwagę starannym wykonaniem oraz ponadczasowością i uniwersalnością. Pasować będą one zarówno do wesela organizowanego w stylu wiejskim, romantycznym, jak i klasycznym. Każdorazowo zachwycą potencjalnych gości, czyniąc moment ich wręczenia niezapomnianym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.