Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Słoneczniki niosą ze sobą siłę, niosą radość, symbolizują obfitość, stając się dla związku, a tym samym dla małżeństwa dobrą wróżbą. Nic zatem dziwnego, że często pojawiają się one w ślubnych aranżacjach – zarówno ślubnych bukietów, stołów czy nawet w charakterze ozdoby samochodu.

Motyw słoneczników może pojawiać się również na zaproszeniach ślubnych. Te, wykonane z pleksi, zwracają uwagę starannym wykonaniem oraz ponadczasowością i uniwersalnością. Pasować będą one zarówno do wesela organizowanego w stylu wiejskim, romantycznym, jak i klasycznym. Każdorazowo zachwycą potencjalnych gości, czyniąc moment ich wręczenia niezapomnianym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.