Kwiaty w akwarelowym pasku Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Chwila wręczania zaproszeń ślubnych jest niezwykle ważna i wzruszająca zarówno dla gości, jak i dla Pary Młodej. Dlatego też warto zadbać o wyjątkowa oprawę tego momentu, a także o zaproszenia, które będą zachwycać gości i staną się piękną pamiątką weselnej uroczystości.

Takie właśnie są przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem kwiatów w akwarelowym pasku. Subtelne kształty i kolory, motyw, który mimo swego piękna nie przytłacza i nie odciąga uwagi od treści zaproszenia przyciągają wzrok i sprawiają, że zaproszenia to jest naprawdę wyjątkowe. Łączy w sobie prostotę i elegancję, piękno z wytwornością i doskonale pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i romantycznego wesela.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.