Kwiaty w akwarelowym pasku Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Chwila wręczania zaproszeń ślubnych jest niezwykle ważna i wzruszająca zarówno dla gości, jak i dla Pary Młodej. Dlatego też warto zadbać o wyjątkowa oprawę tego momentu, a także o zaproszenia, które będą zachwycać gości i staną się piękną pamiątką weselnej uroczystości.

Takie właśnie są przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem kwiatów w akwarelowym pasku. Subtelne kształty i kolory, motyw, który mimo swego piękna nie przytłacza i nie odciąga uwagi od treści zaproszenia przyciągają wzrok i sprawiają, że zaproszenia to jest naprawdę wyjątkowe. Łączy w sobie prostotę i elegancję, piękno z wytwornością i doskonale pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i romantycznego wesela.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.