Bukiet piwonii 2 Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet piwonii 2 Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Bukiet piwonii przywodzi na myśl bogactwo, sukces, powodzenie, a bogata symbolika tych kwiatów sprawia, że są bardzo chętnie wykorzystywane w trakcie weselnych uroczystości. Zdobią nie tylko weselną salę czy są obecne w bukiecie Panny Młodej, ale znakomicie wyglądają też w charakterze motywu, dodającego splendoru poszczególnym przedmiotom, służącym organizacji weselnej uroczystości.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem bukietu piwonii, to wyjątkowy sposób, by zaprosić weselnych gości na uroczystość zaślubin i wspólną zabawę. Piękno tych zaproszeń, ich delikatność w połączeniu z wrażeniem przepychu, jaki daje bukiet piwonii, to zachwycająca mieszanka, która sprawi, że chwila wręczania zaproszeń będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, a same zaproszenia staną się również pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.