Bukiet piwonii 2 Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii 2 Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Bukiet piwonii przywodzi na myśl bogactwo, sukces, powodzenie, a bogata symbolika tych kwiatów sprawia, że są bardzo chętnie wykorzystywane w trakcie weselnych uroczystości. Zdobią nie tylko weselną salę czy są obecne w bukiecie Panny Młodej, ale znakomicie wyglądają też w charakterze motywu, dodającego splendoru poszczególnym przedmiotom, służącym organizacji weselnej uroczystości.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem bukietu piwonii, to wyjątkowy sposób, by zaprosić weselnych gości na uroczystość zaślubin i wspólną zabawę. Piękno tych zaproszeń, ich delikatność w połączeniu z wrażeniem przepychu, jaki daje bukiet piwonii, to zachwycająca mieszanka, która sprawi, że chwila wręczania zaproszeń będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, a same zaproszenia staną się również pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.