Kotwica Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kotwicy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kotwica Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


A gdyby tak zakotwiczyć w związku? Albo inaczej – ponieść kotwicę, i w raz z ukochaną osobą na pokładzie popłynąć nowa drogą życia? Oba te rozwiązania wydają się budzić wyobraźnie i kojarzą się bezpośrednio z wielką miłością, dlatego też motyw kotwicy jest idealnym, by użyć go do zdobienia przedmiotów pomagających w organizacji wesela.

Jednym z takich przedmiotów są ślubne zaproszenia. Te, ozdobione motywem kotwicy, wykonane z przezroczystej pleksi, wzbudzać będą zachwyt zaproszonych gości, zaś moment ich wręczania uczynią niezapomnianym. Motyw ten doskonale pasuje zarówno do stylu eko, jak i do par, które podczas wesela chcą podzielić się swoją marynistyczna pasją.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.