Kotwica Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kotwicy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kotwica Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


A gdyby tak zakotwiczyć w związku? Albo inaczej – ponieść kotwicę, i w raz z ukochaną osobą na pokładzie popłynąć nowa drogą życia? Oba te rozwiązania wydają się budzić wyobraźnie i kojarzą się bezpośrednio z wielką miłością, dlatego też motyw kotwicy jest idealnym, by użyć go do zdobienia przedmiotów pomagających w organizacji wesela.

Jednym z takich przedmiotów są ślubne zaproszenia. Te, ozdobione motywem kotwicy, wykonane z przezroczystej pleksi, wzbudzać będą zachwyt zaproszonych gości, zaś moment ich wręczania uczynią niezapomnianym. Motyw ten doskonale pasuje zarówno do stylu eko, jak i do par, które podczas wesela chcą podzielić się swoją marynistyczna pasją.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.