Kwiaty folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów folk


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Motyw folk wkroczył już dawno na salony i staje się coraz bardziej popularny w przypadku organizowanych wesel. Nawiązuje do tradycji, zachwyca żywymi kolorami, wzbogaca wesele i pozwala nawiązać chociażby do podawanych regionalnych potraw. To również wdzięczny motyw, który pozwala dowolnie aranżować przestrzeń, dając szerokie możliwości zarówno zresztą jeśli chodzi o wystrój weselnej sali, jak i dodatki. Równie pięknie wyglądają zaproszenia ślubne z pleksi ozdobione tym motywem, które dzięki połączeniu kruchości i wyrazistości z modnym akcentem kolorystycznym, zyskują na wymowie i stają się niepowtarzalnym sposobem na zaproszenie gości na weselną uroczystość.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem kwiatów folk zachwycać będą wszystkich, czyniąc moment ich wręczania wyjątkowym. Piękny kształt zaproszenia, jego pozorna kruchość, a jednocześnie wspaniały motyw wzbudzać będą szerokie uśmiech na twarzach gości, a jednocześnie wiele mówią o Parze Młodej i zapowiadają wyjątkowe przeżycia i moc wzruszeń w trakcie weselnej ceremonii.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych