Kwiaty folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów folk


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty folk Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Motyw folk wkroczył już dawno na salony i staje się coraz bardziej popularny w przypadku organizowanych wesel. Nawiązuje do tradycji, zachwyca żywymi kolorami, wzbogaca wesele i pozwala nawiązać chociażby do podawanych regionalnych potraw. To również wdzięczny motyw, który pozwala dowolnie aranżować przestrzeń, dając szerokie możliwości zarówno zresztą jeśli chodzi o wystrój weselnej sali, jak i dodatki. Równie pięknie wyglądają zaproszenia ślubne z pleksi ozdobione tym motywem, które dzięki połączeniu kruchości i wyrazistości z modnym akcentem kolorystycznym, zyskują na wymowie i stają się niepowtarzalnym sposobem na zaproszenie gości na weselną uroczystość.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem kwiatów folk zachwycać będą wszystkich, czyniąc moment ich wręczania wyjątkowym. Piękny kształt zaproszenia, jego pozorna kruchość, a jednocześnie wspaniały motyw wzbudzać będą szerokie uśmiech na twarzach gości, a jednocześnie wiele mówią o Parze Młodej i zapowiadają wyjątkowe przeżycia i moc wzruszeń w trakcie weselnej ceremonii.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych